Iskolai hírek

Ballagás 2020

Rendhagyó módon 2020. június 19-én tartottuk ballagási ünnepségünket. Szűk körben, szülők, testvérek, pedagógusok és néhány hetedikes részvételével zajlott le a műsor. 20 nyolcadikos diák búcsúzott végleg iskolánktól, akik ősszel már középfokú intézményekben folytatják tanulmányaikat: 7 tanuló gimnáziumban, 10 szakgimnáziumban (technikumban), 3 szakközépiskolában (szakképző iskolában).

A ballagók: Antal Dorottya, Árgyelán Botond, Barta Krisztián, Demény Liza, Farkas Petra, Hoffmann Lili, Horváth-Pucsek Ádám, Jankovics Levente, Kellner Zsombor, Lakatos István, László Brigitta, London Mercédesz Virág, Lovas Petra, Ormándi Gréta, Pataki Lili, Sonkoly Krisztián, Sörös Richárd, Szabó Réka, Szálka Dzsenifer Jázmin, Udovecz Zsófia.